Výrobce betonových skořepinových tvárnic,
ztraceného bednění, stropních konstrukcí

Úvodní strana | Kontaktujte nás

 

Stropní konstrukce

Použití:

Stropní konstrukce je univerzálním řešením pro veškerou občanskou výstavbu. Svým nejdelším rozponem nosníku 7,6m se hodí i na průmyslové objekty. Velkou výhodou systému je cena. Stropní nosníky jsou až o polovinu lehčí než keramické, mají výborné fyzikální vlastnosti a spolu s betonovou zálivkou je strop z jednoho materiálu, který se dokonale propojí. Stropní konstrukce neico je tak bezpečná a je určena k ukládání na libovolné stěnové systémy. Její granulometrická struktura si zachovává ideální fyzikální vlastnosti a dobře váže další materiál.


Popis:

Stropní nosníky se ukládají na nosné zdivo s minimálním uložením 10 cm. Než začneme klást vložky, je potřeba nosníky podepřít dočasnými podporami. Stropní nosníky ukládáme podle výkresu skladby stropu. Přesné dodržení osové vzdálenosti mezi nosníky zajistíme položením první řady koncových stropních vložek na obou koncích nosníku. Jako věncovou výztuž lze využít produkt s označením GPV. Jeho použití ověřte s projektantem nebo statikem.

 
 
© NEICO, spol. s r.o.,
Všechna práva vyhrazena

© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.
 

Informace o souborech cookies:
Webové stránky mají pouze technická/krátkodobá cookies k zajištění správné funkčnosti všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Beru na vědomí