Beru na vědomí
Webová stránka využívá pouze krátkodobé, funkční cookies za účelem správné funkce webu. Nemáme žádné statistiky ani sledování uživatelů. 

Výrobce betonových skořepinových tvárnic,
ztraceného bednění, stropních konstrukcí

Úvodní strana | Kontaktujte nás

 

Společnost Neico

Firma NEICO spol. s r. o. jako ryze česká společnost zahájila výrobu betonových skořepinových tvárnic v roce 2004. Rozhodnutí o výrobě předcházel průzkum, jednání a návštěvy ve Francii a dalších západoevropských zemích, kde je tento materiál nejčastějším stavebním artiklem. Přesvědčení o vysokých kvalitách betonových skořepinových tvárnic jsme nabyli nejen z výrobních závodů, ale i přímo u realizací staveb.

V roce 2005 vznikl ve Slaném, 20 km od Prahy, zcela nový závod s plně automatickým provozem, disponující nejmodernějšími technologiemi pro dosažení nejvyšší kvality a přesnosti rozměrů našich výrobků. Mezi naše významné zákazníky patří např. společnosti Xella CZ, s.r.o., Hornbach, STAVMAT STAVEBNINY a.s., Stavebniny DEK a.s., IZOMAT stavebniny s.r.o., PRO-DOMA, SE a mnoho dalších.

Stěžejním výrobním artiklem jsou skořepinové tvárnice, stropní systém a ztracené bednění. Sortiment dále rozšiřujeme o betonové výrobky pro dům i zahradu.

Doufáme, že naše produkty si budou nadále nacházet své spokojené odběratele.

 
 
© NEICO, spol. s r.o.,
Všechna práva vyhrazena

© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.