Výrobce betonových skořepinových tvárnic,
ztraceného bednění, stropních konstrukcí

Úvodní strana | Kontaktujte nás

 

Ostatní zdivo

Plotovka PT20 

Plotová tvárnice PT 20 je skořepinová tvárnice, která si zachovává všechny důležité vlastnosti, jen je přizpůsobena vhodnému modulu pro výstavbu plotů a sloupků. Tvárnice se neprolévají betonem, zdí se dnem vzhůru. Jednoduše lze vytvářet sloupky a podezdívky. Tvárnice může být ponechaná jako režné zdivo, naimpregnována, natřena nebo například opatřena tenkovrstvou stěrkou v barvě fasády domu. Její granulometrická struktura si zachovává ideální fyzikální vlastnosti a dobře váže další materiál.

Popis:

Při zdění se všechny  plotové tvárnice ukládají dutinami dolů a maltování se provádí pouze na tenkou betonovou skořepinu dna tvárnice. Zdění se provádí jednoduchou  převazbou s posuvem o polovinu délky tvárnice na maltu či betonovou směs  ve vodorovné spáře 1cm.  Při běžném zdění, kdy nedochází k svislému armování, se kruhový otvor vždy pouze zakryje překlopením tvárnice. V případě proarmování se tvárnice pouze otočí o 180 stupňů a vzniká dutina pro skrytý železobetonový sloupek.Výrobky/PT2

Tabulky k výrobkům/TabulkaPT

 
 

Cihla betonová BeCi 

Betonová cihla je pro své vynikající vlastnosti často používaný stavební prvek. Pro její mrazuvzdornost a odolnost vůči vodě se používá na zdění jímek, energovodů, suterénů budov, garáží, na stavbu plotů, pohledového zdiva, překrývání kabelů a mnoho dalších využití.

                                      Výrobky/Becimal

Tabulky k výrobkům/Tabulka beci

 
 
 
© NEICO, spol. s r.o.,
Všechna práva vyhrazena

© redakční systém Kompletweb
© design Neofema, s.r.o.
 

Informace o souborech cookies:
Webové stránky mají pouze technická/krátkodobá cookies k zajištění správné funkčnosti všech stránek.
V souladu s ustanovením § 89 odst. 1) zák. č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, tyto soubory nepodléhají vašemu souhlasu ani zákazu.
Beru na vědomí